A.Tammekas OÜ


Go to content

Kaubaveod

Meie teenused:

Meie põhiliseks tegevuseks on rahvusvahelised transporditeenused. Peamiselt sooritame vedusid Skandinaavias ja Euroopas. Omame arvestatavat autoparki ja kauaaegseid kogemusi. Kõik vajalikud load ja litsentsid on meil olemas. Täidame nii üksiktellimusi, kui pikemaajalisi veolepinguid.
Pakume riigisisest ja rahvusvahelist transporditeenust tent - ja kõvaseinhaagistega. Suurem osakaal on rahvusvahelisel transpordil. Veod toimuvad kõik vastavalt "Rahvusvahelise kaupade autoveo - lepingu konventsioon" (CMR) tingimustele. Kaubavedudeks kasutame põhiliselt 13,6 m eurotreilereid, mis mahutavad kaupa kuni 34 EUR alust, kogukaaluga 24 tonni.

Kasulikud lingid:

-
Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon

-
IRU-Rahvusvahelise Maanteetranspordi Liit

-
DSV - Global Transport and Logistic

-
Maksu- ja Tolliamet

-
Maailma maantekaartide andmebaas


Uudised:

Pakume tööd professionaalsetele juhtidele. Vajalik rahvusvaheliste vedude kogemus, tahe teha korralikult tööd ja vastava koolituse olemasolu.

Pakume konkurentsivõimelist palka, meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi. Meil on olemas korralik autopark, mida täiustame pidevalt uute autodega. Samuti suudame pakkuda paindliku töögraafikut ja arvestame alati töötajate soovidega.

Soovijatel võtta ühendust:
52 10 978 Aare Tamme


Back to content | Back to main menu